• Переглядів: 89

Суб’єкти господарювання при наданні послуг таксі повинні застосовувати РРО та/або ПРРО          Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що законність здійснення діяльності з перевезення пасажирів, зокрема таксі, постійно аналізується податковою службою. Протидія нелегальному ринку надання оплатних послуг             з перевезення пасажирів та приховування результатів діяльності в пріоритеті задач податкової служби.

• Переглядів: 64

З 1 січня діють нові розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму          Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що                            1 січня  2024 року набрав чинності Закон України від 09.11.2023 № 3460-ІХ «Про Державний бюджет України  на  2024 рік» (далі – Закон).

Щодо порядку проведення розрахунків у безготівковій формі

• Переглядів: 71

Щодо порядку проведення розрахунків у безготівковій формі          Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що на виконання вимог частини двадцять дев’ятої статті 38 Закону № 1591 «Про платіжні послуги» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 липня 2022 року № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)» (далі – Постанова № 894).

Нові електронні сервіси ДПС - зручний формат комунікацій з платниками

• Переглядів: 59

Нові електронні сервіси ДПС - зручний формат комунікацій з платниками       Оржицька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області нагадує, нагадує, що для оперативних і зручних комунікацій з платниками ДПС України пропонуються та запроваджуються нові електронні сервіси.