Центр - село Яблуневе, у складі село Загребелля, село Залужне, село Пилиповичі.

Село Яблуневе знаходиться на правому березі річки Гнила Оржиця, вище за течією на відстані 5 км розташоване село Овсюки, на протилежному березі - села Загребелля і Тимки.

Герб с. Яблуневе

Прапор с. Яблуневе

Село Загребелля знаходиться на лівому березі річки Гнила Оржиця, вище за течією на відстані 2 км розташоване село Тимки, нижче за течією на відстані 2 км розташоване село Савинці, на протилежному березі - село Яблуневе.

Село Залужне знаходиться на лівому березі річки Чумгак, вище за течією на відстані 3,5 км розташоване село Білоусівка, нижче за течією на відстані 2,5 км розташоване село Пилиповичі. Біля села протікає пересихаючий струмок з загатою. Колишня та найбільш вживана місцевими жителями назва села - Ярчино.

Село Пилиповичі знаходиться на лівому березі річки Чумгак, вище за течією на відстані в 2,5 км розташоване село Залужне, нижче за течією на відстані 3,5 км розташоване село Савинці, на протилежному березі - село Круподеринці. По селу протікає річка Суха Оржиця.

37720, Полтавська обл., Оржицький р-н, с. Яблуневе, вул. Центральна, 60а

тел.: 05357-96531