Адміністративні послуги за січень 2024 року надані в ЦОП Оржицької ДПІ

• Переглядів: 80

За січень 2024 року Центр обслуговування платників Оржицької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Полтавській області (далі ЦОП) відвідав 1325 платник податків – підприємці та юридичні особи, а також пересічні громадяни.

• Переглядів: 23

Подання фізичною особою – платником податків інформації про податкову адресу (місце проживання)     Оржицька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє.

Як здійснюється електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом, та в яких випадках він припиняється?

• Переглядів: 62

Декларування громадянами доходів – у фокусі уваги

• Переглядів: 72

Декларування громадянами доходів – у фокусі уваги       Законодавча обізнаність платників – це надійний фундамент роботи бізнесу у рамках правового поля та забезпечення стабільності наповнення бюджетів.

До уваги платників, які використовують РРО!

• Переглядів: 51

До уваги платників, які використовують РРО!     Оржицька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області нагадує, що згідно з п. 2 ст. 14 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) центри сервісного обслуговування зобов’язані у разі виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій (РРО) забезпечувати відновлення його роботи протягом 7 робочих днів.