Центр - село Денисівка, у складі село Чмихалове, село Теремецьке

Село Денисівка розташоване на правому березі річки Оржиця, за 18 км від райцентру, за 22 — від залізничної станції Драбів. Вище за течією на відстані 4,5 км розташоване село Круподеринці, нижче за течією на відстані 4 км розташоване село Теремецьке, на протилежному березі — село Золотухи. На відстані 0,5 км розташоване село Чмихалове. По селу протікає пересихаючий струмок з загатою.

Герб і прапор затверджені 26 лютого 2004 р. рiшенням XII сесії сільської ради IV скликання.

Герб с. Денисівка

Прапор с. Денисівка

Щит розтятий на лазурове і червоне поля, у центрі — розгорнута срібна книга в золотій оправі, накладена на дві перехрещені срібні із золотими руків'ями шаблі вістрями додолу, над ними — золоте «сонце-соняшник»; на сторінці книги — червона літера «Д». Щит обрамований декоративним картушем i увiнчаний золотою сiльською короною.

Книга розповідає про історичні та культурні традиції села, у якому була заснована перша школа серед сіл краю. Шаблі свідчать про козацьку славу й боротьбу за незалежність. Сонце уособлює життя, вічність, тепло й світло. Поділ на червоне та лазурове поля вказує на героїчне минуле та світле чисте майбутнє.

Коли засноване село, точно сказати не можна. На території сучасного села ще в XVI столітті існували Канівські угіддя, які тяглися від річки Сули вгору, до впадання річки Чумгак в Оржицю. Денисівку наніс на свою карту французький інженер Гійом де Боплан у 30-х роках XVII століття. До визвольної війни 1648—1654 рр. село було у володінні Вишневецьких. В час війни було віднесене до Яблунівської сотні Лубенського полку.

Село Чмихалове знаходиться на березі безіменної пересихаючої річечки, яка через 3 км впадає в річку Оржиця, вище за течією на відстані 3 км розташоване село Чевельча, нижче за течією на відстані 0,5 км розташоване село Денисівка. На річці кілька загат.

Село Теремецьке знаходиться на правому березі річки Оржиця, вище за течією на відстані 4 км розташоване село Денисівка, нижче за течією на відстані 1 км розташоване село Заріг, на протилежному березі - село Маяківка.Населення становить 0 осіб.

Звіт старости про проведену роботу у 2023 році (на 31.07.2023)