Центр - село Плехів, у складі село Тарасівка.

Село Плехів знаходиться на правому березі річки Оржиця в місці впадання її в річку Сула, вище за течією на відстані 3 км розташований смт Оржиця, нижче за течією річки Сула на відстані 2,5 км розташоване село Тарасівка. Річки в цьому місці звивисті, утворюють лимани, стариці та заболочені озера.

Герб с. Плехів

Прапор с. Плехів

Неподалік від села розташований гідрологічний заказник «Плехівський». Заказник створено на виконання постанови Ради Міністрів УРСР від 25.02.1980 № 132. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.1992 № 584 «Про зміну деяких рішень Уряду України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про природно-заповідний фонд України»» заказник визначено, як гідрологічний заказник загальнодержавного значення.

Село Тарасівка знаходиться на правому березі річки Сула, на її стариці Швидка, вище за течією на відстані 2,5 км розташоване село Плехів, нижче за течією на відстані 3 км розташоване село Чутівка, на протилежному березі - село Старий Калкаїв (Семенівський район). Річка в цьому місці звивиста, утворює лимани, стариці та заболочені озера.

Звіт старости Плехівського старостинського округу про роботу за 10 місяців 2023 року