Село Круподеринці знаходиться на правому березі річки Чумгак, у місці злиття її з річкою Гнила Оржиця в річку Оржиця, вище за течією на відстані 7 км розташоване село Білоусівка (Драбівський район), нижче за течією на відстані 4,5 км розташоване село Денисівка, на протилежному березі - село Пилиповичі.

Герб с. Круподеринці

Прапор с. Круподеринці

Село утворилося в 1663 році. Засновником цього села історично вважають кошового отамана Гамалія. Загалом назва села Круподеринці має декілька своїх легенд. Одна з них говорить, що колись, давно, жив у цьому селі пан на ім'я Круподеряж; Інша говорить про те, що в цьому селі дуже розвивалось круподерська діяльність.

тел.: 05357-93541

Звіт старости Круподеринського старостинського округу про роботу за 8 місяців 2023 року