• Переглядів: 14

Фізичні особи мають можливість сплатити податки, збори, платежі через Електронний кабінет       Головне управління ДПС у Полтавській  області повідомляє, що платники податків – фізичні особи мають можливість сплатити податки, збори, платежі у приватній частині  Електронного кабінету платника на вебпорталі   ДПС за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua .

• Переглядів: 13

До уваги фізичних осіб – підприємців, які здійснюють продаж власновирощеної, відгодованої чи виготовленої продукції Відповідно до порядку проведення розрахунків, визначеного розділом ІІ Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), суб’єкти господарювання зобов’язані проводити розрахунки за товари (послуги) із обов’язковим застосуванням реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) та видачею споживачам розрахункових документів встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції.

Листування з ДПС у смартфоні

• Переглядів: 12

Листування з ДПС у смартфоні           Надсилайте листи та звернення до контролюючого органу через мобільний застосунок.

Як скористатися правом на податкову знижку щодо понесених витрат, переданих як пожертвування або благодійні внески неприбутковим організаціям?

• Переглядів: 7

Чи можуть отримати кваліфіковані електронні довірчі послуги особи віком від чотирнадцяти до вісімнадцяти років без згоди батьків чи опікунів?

• Переглядів: 14

Яким чином сплачується єдиний внесок фізичною особою – підприємцем, яка                 в межах одного місяця припиняє підприємницьку діяльність та повторно реєструється?

• Переглядів: 23

До уваги платників акцизного податку

• Переглядів: 16

До уваги платників акцизного податку            Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 18.06.2024 № 717 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р.  № 1257» (далі – Постанова № 717), яка набрала чинності 21.06.2024 (офіційно опублікована в газеті «Урядовий кур’єр» від 21.06.2024 № 126).

Чи повинні самозайняті особи, з метою звільнення від сплати єдиного внеску за себе, повідомляти контролюючі органи, що мають основне місце роботи, де за них було сплачено страховий внесок у розмірі не менше мінімального?

• Переглядів: 33

Гід державних послуг. Банер