Село Онішки знаходиться на лівому березі річки Оржиця, яка через 8 км впадає в річку Сула, вище за течією на відстані 5,5 км розташоване село Маяківка, на протилежному березі — смт Оржиця. Річка тече по штучному руслу, навколо багато іригаційних каналів, до села примикає велике осушене торф'яне болото. По селу протікає пересихаючий струмок з загатою. Поруч проходять автомобільні дороги Т 1709 та Т 1713.

Герб с. Онішки

Прапор с. Онішки

Полтавська обласна рада рішенням від 25 березня 2008 року уточнила назву села Онишки Онишківської сільради на Онішки та перейменувала Онишківську сільраду на Онішківську.

Старожили називають своє село Онушки. Розказують, що його заснував козак Онушко, такою і була назва аж до 1921 року, доки якийсь писар у райцентрі не припустився помилки в паперах. село умовно поділяється на три частини Старе село, центр, Новоселівка.

Біля села розташований утворений в 1982 році гідрологічний Оржицький заказник.

тел.: 05357-96649

oronishki@ukr.net