Центр - село Великоселецьке, у складі село Малоселецьке.

Село Великоселецьке знаходиться на правому березі річки Сула, вище за течією примикає село Малоселецьке, нижче за течією на відстані 5 км розташоване село Плехів, на протилежному березі - село Матвіївка (Семенівський район). Річка в цьому місці звивиста, утворює лимани, стариці та заболочені озера. Поруч проходить автомобільна дорога Т 1709.

Герб с. Великоселецьке

Прапор с. Великоселецьке

 

Село Малоселецьке знаходиться на правому березі річки Сула в місці впадання в неї річки Іржавець, нижче за течією примикає село Великоселецьке, на протилежному березі - село Матвіївка (Семенівський район). Річка в цьому місці звивиста, утворює лимани, стариці та заболочені озера.

Герб с. Малоселецьке

Час заснування сіл Великоселецьке і Малоселецьке слід вважати поч. XVII ст., а саме 1641 р. За однією з версій поранений козак Роман Селек оселився на болоті в лісі Романчик, що знаходиться між теперішніми селами Онішки та Великоселецьке. Згодом Роман старшого сина Василя поселив поруч з курганом Залізна Баба, і те поселення почало називатися Селецька-Великоселецьке. Меншого сина — біля Сули, і пішла назва Малоселецьке. 1644 р. — споруджено першу церкву на селецькій землі. До середини XVIII ст. Село входило до Лукімської сотні Лубенського полку. 1781 р. — Великоселецьке — у складі Київського намісництва.

 

37750, Полтавська обл., Оржицький р-н, с. Великоселецьке, вул. Козацька, 1/2 а

тел.: 05357-95242