Заяву про включення до Реєстру волонтерів можна подати за допомогою Електронного кабінету «Для громадян»

• Переглядів: 24

Оржицька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області звертає увагу платників, що подання заяви про включення до Реєстру волонтерів в електронній формі в Електронному кабінеті можливо у режимі «Заява до Реєстру волонтерів» у ЕК «Для громадян» або у «Введення звітності» режиму «Додатково».

• Переглядів: 109

Відображення у розрахункових документах РРО/ПРРО інформації щодо оплати товарів частинами Головне управління ДПС у Полтавській області  інформує.  Державна податкова служба України надала рекомендації стосовно відображення у розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) інформації щодо оплати товарів частинами.

Гід державних послуг. Банер