Центр - село Райозеро, у складі село Полуніївка.

Село Райозеро знаходиться на берегах річки Іржавець, вище за течією на відстані 3,5 км розташоване село Несено-Іржавець, нижче за течією на відстані 1,5 км розташоване село Полуніївка. Річка в цьому місці пересихає, на ній зроблено кілька загат. Через село проходить автомобільна дорога Т 1713.

Герб с. Райозеро

Прапор с. Райозеро

В кінці ХVIIIст. один з місцевих хуторів із землями довкола нього було подаровано вихідцеві з Німеччини генералу Вікентію фон Рейзеру. Звідси й пішла назва Рейзерове. 3 1946р. поселення перейменоване на Райозеро, що іноді пов'язують з великим ставком, що був у селі.

Герб

На лазуровому полі з срібною широкою облямівкою срібний лебідь з піднятими крильми стоїть над трьома ліліям - двома золотими і однією срібною. Щит обрамований декоративним картушем i увiнчаний золотою сiльською короною.

Білий лебідь і лілеї є символами чистоти і з лазуровим полем уособлюють легенду про мальовниче місцеве озеро - райський куточок. Срібна лілея - символ Богородиці, покровительки села, оскільки храмове свято припадає на Успіня Пресвятої Богородиці (28 серпня). Дві золоті лілеї означають два населені пункти, підпорядковані сільській раді.

Прапор

Квадратне синє полотнище, на якому білий лебідь із піднятими крильми, по периметру йде біла лиштва (завширшки в 1/10 сторони прапора).

Село Полуніївка знаходиться на берегах річки Іржавець, вище за течією на відстані 1,5 км розташоване село Райозеро, нижче за течією на відстані 2 км розташоване село Чернета. На річці зроблена загата.

Звіт старости Райозерського старостинського округу про роботу за 11 місяців 2023 року