Серед кращих авторів обласного творчого конкурсу «Собори душ своїх бережіть» оржичанка Дарія Гончар

  • 70

«Собори душ своїх бережіть» — конкурс, що об’єднує серця словом Кобзаря 

З квітня по вересень 2025 року на Полтавщині тривав обласний конкурс «Собори душ своїх бережіть», який щороку відкриває нові імена талановитих молодих авторів — користувачів міських, селищних та сільських публічних бібліотек територіальних громад.

У 2025 році конкурс об’єднав юних літераторів навколо глибокої теми — «Єднаймо душі словом Кобзаря», присвяченої 185-річчю виходу у світ безсмертної збірки Тараса Шевченка «Кобзар».

На ІІ етапі конкурсу було представлено 30 творчих робіт — поетичних і прозових, глибоких і щирих. Кожна з них стала віддзеркаленням молодих сердець, у яких живе любов до рідного слова, України та духовної спадщини нашого народу.

 Ми щиро радіємо, що серед найкращих авторів — ДАРІЯ ГОНЧАР, користувачка Комунального закладу «Публічна бібліотека» Оржицької селищної ради, яка за підсумками конкурсу відзначена Дипломом ІІ ступеня (наказ Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації № 117 від 29.09.2025 року).

Це не просто нагорода — це визнання таланту, любові до українського слова й духовного зв’язку поколінь. Адже саме такі юні творці продовжують справу Кобзаря — єднають душі українців силою рідного слова.

Вітаємо Дарію з творчим успіхом і бажаємо натхнення, нових звершень і щирої віри у силу слова, що лікує, об’єднує й надихає!

Ініціатором цього натхненного проєкту виступила Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені Олеся Гончара за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації.

Фото без описуФото без опису