На сесії селищної ради

На сесії селищної ради

Злагоджено та конструктивно 17 квітня пройшла чергова, тридцять сьома за ліком, сесія Оржицької селищної ради восьмого скликання. Традиційно, серед ключових були питання соціального захисту громадян та підтримки військовослужбовців. Для виплат одноразових грошових допомог виділено додаткові асигнування. У якості субвенції Лубенській міськраді передано кошти для реабілітації оржицьких дітей у Лубенському міському центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. У Центрі надання соціальних послуг Оржицької селищної ради ввели нову соціальну послугу – супровід під час інклюзивного навчання. Щоб спростити доступ громадян до послуг, які надаються державою, визначені працівники Центру надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці, використовуючи спеціальний автоматизований комплекс «Мобільний кейс» обслуговуватимуть жителів громади, які досягли 80-річного віку, є особами з інвалідністю 1 групи, чи за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватися. У ЦНАПі запроваджено надання адміністративних послуг ветеранам війни за принципом «єдиного вікна». Вшановуючи видатних сучасників та зберігаючи пам’ять про відомих земляків, окремими рішеннями на сесії затверджені Положення про Книгу Пошани Оржицької селищної ради та Положення про премію імені Героя України Василя Поліщука для учнів, вихованців та педагогічних працівників закладів освіти Оржицької селищної ради.

Рішення 37 сесії будуть опубліковані на офіційному вебсайті селищної ради у встановлені законодавством терміни.