Для потреб Збройних Сил України виготовлено партію із 5 FPV-дронів

За кошти керівництва громади та старостів виготовлено першу партію із 5 семидюймових FPV-дронів на загальну суму 66 000 грн, які будуть передані нашим землякам-військовослужбовцям ЗСУ. Варто зазначити, що дрони-камікадзе пройшли льотні випробування для перевірки якості техніки.

Очікується виготовлення наступних 5 дронів на загальну суму понад 66 000 грн для забезпечення потреб Збройних Сил України.

Майстри з виготовлення дронів застерігають: якщо ви самостійно придбали дрон-камікадзе для військовослужбовців ЗСУ, але не впевнені в тому, чи пройшли вони випробування, то ви можете залишити свої контакти у селищній раді і майстри зв’яжуться з вами для обговорення цього питання. Випробування такої техніки – обов’язкове, а нехтування ним може призвести до нещасних випадків на передовій.