Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджений солдат Калентьєв Станіслав Едуардович

Указом Президента України № 684/2023 від 9 жовтня 2023 року "Про відзначення державними нагородами України" за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджений солдат Калентьєв Станіслав Едуардович.

Вічна шана і пам'ять Герою!

КАЛЕНТЬЄВ Станіслав Єдуардович народився 15 червня 1995 року в селі Чутівка. Закінчив Полтавський державний аграрний університет. Працював менеджером ТОВ «Торговий дім «Украгроцентр» .

Мобілізований до лав Збройних Сил України у травні 2022 року. Як командир відділення аеромобільного взводу користувався авторитетом серед підлеглих, вникав у їх турботи, підтримував моральний дух, сам стійко переносив інтенсивні навантаження. Молодший сержант Калентьєв Станіслав загинув у бою 06 січня 2023 року в м.Мар’їнка Покровського району Донецької області. Похований у селі Чутівка. У 27 –річного воїна залишилися батьки та брат.

Нагороду буде передано рідним Калентьєва Станіслава на найближчій сесії Оржицької селищної ради.