Шановні жителі Оржицької громади! Запрошуємо актуалізувати дані в Реєстрі територіальної громади

  • 59

Шановні жителі Оржицької громади! Запрошуємо актуалізувати дані в Реєстрі територіальної громади

Реєстр територіальної громади (РТГ) – це сучасна база даних обліку жителів громади, яка створена з метою спрощення процедури обміну інформацією. Так, якщо дані про особу будуть внесені в РТГ, при зверненні до державних, місцевих органів влади чи організацій не потрібно буде подавати довідку про реєстрацію місця проживання особи, оскільки обмін цією інформацією відбуватиметься без залучення громадян. Тобто РТГ — це доступність та зручність надання адміністративних послуг, оптимізація та підвищення ефективності роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. У разі актуальності даних у РТГ, у Дії можна самостійно сформувати витяг про місце проживання.

РТГ наповнюється щоденно та безперервно. Змінюючи реєстрацію місця проживання, реєструючи місце проживання новонароджених дітей, реєструючи місце проживання особи, орган реєстрації вносить зміни та оновлює дані в Реєстрі. Наразі дані близько 14 тисяч жителів громади внесені до РТГ. Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились: наприклад, змінилось прізвище у зв’язку з одруженням, але інформація в реєстрі залишилась попередньою. Відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ теж майже відсутні.

 

Отже, щоб актуалізувати дані в Реєстрі територіальної громади, просимо звернутися до Центру надання адміністративних послуг Оржицької селищної ради (ЦНАП, селище Оржиця, вул.Центральна, 24, 1 поверх) або до  старостату одного з 15 старостинських округів громади (залежно від місця проживання) з оригіналами документів:

– паспорт громадянина України (всіх зареєстрованих за даною адресою);

– ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);

– свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

– свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

 

Дана послуга надається безкоштовно!

Фото без опису