Придбали військове спорядження для земляків

Отримавши днями чотири посилки із військовим спорядженням, нам вдалося виконати адресні запити п’яти Захисників України – жителів сіл Золотухи, Савинці, Чутівка, Великоселецьке та Лукім’я. Вже від сьогодні рідні хлопців отримують, щоб передати їм придбане: 4 швидкоскидні військові аптечки, 12 турнікетів СІЧ, плитоноску, по 2 пари налокітників та наколінників, 2 пари тактичних рукавиць, тактичні окуляри, два розвантажувальних пояси РПС, два каремат-сидінь та спальник. Усе перелічене на загальну суму 43 тисячі 048 гривень придбане за благодійні кошти, зібрані оржиччанами та гостями громади на благодійних заходах у березні. Дякуємо всім і кожному, хто продовжує благородну традицію збору благодійних коштів на концертах, ярмарках та спортивних змаганнях, які проводяться в громаді, щоб  підтримати земляків – військовослужбовців ЗСУ. Вдячність та шана нашим мужнім і славним Захисникам і Захисницям, дякуємо вам за кожен новий день. Нехай Божа Матір оберігає кожного воїна, веде до перемоги, допомагає пройти всі випробування і повертає живими всіх додому.