Долучайтеся до команди відважних та непереможних українців - Об’єднану штурмову бригаду Національної поліції України «Лють».

  • 37

Шановні мешканці Полтавщини!

Щодня відважні захисники та захисниці України дають гідну відсіч російським окупантам, які за всяку ціну намагаються знищити наші домівки, нашу державність та нашу націю. Ворог прагне відібрати нашу землю, знищити нашу культуру та вкрасти нашу історію. Тож сьогодні кожен із нас має виконати свій конституційний обов'язок і захистити рідну землю від кривавого терористичного російського режиму. Бо ніхто, крім нас, цього не зробить. Для підсилення спротиву та відсічі ворогові закликаємо всіх мешканців області долучатися до Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють». У нас ви матимете змогу захищати державу натівськими видами озброєння, проходити службу в Нацполіції та отримувати високу заробітну платню. Після нашої перемоги ви продовжите службу в рядах Нацполіції, маючи неоціненний досвід, що високо ціниться не тільки в Україні, а й за її межами, в різних міжнародних міссіях та тренінгово-консультативних операціях. Тож зробіть свій вибір і долучайтеся до команди відважних та непереможних українців, які люблять свою Батьківщину та докладуть максимум зусиль, щоб наші діти жили у вільній, демократичній та мирній країні.

Подати заявку ви можете за номером мобільного телефону – 095-884-93-98, 099–071-51-87 або звернутися до будь-якого підпрозділу Лубенського районного управління поліції

https://www.facebook.com/npu.liut/videos/1126318661704130

Фото без опису