До 210 -ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні, 9 березня, минає 210 років з дня народження видатного митця, народного поета,  українського пророка Тараса Шевченка. Його непересічна постать особливо актуальна сьогодні, коли Україна знову бореться із російським загарбником за свою Незалежність. Його незламність, українська ідентичність, досвід протистояння царизму, чутливість до життя звичайних людей – особливо важать у наші непрості часи. Його слова нині надихають тисячі українців — в окопах, в укриттях та у вимушеній еміграції:

“І на оновленій землі врага не буде, супостата,

а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі”.

У ці часи вся Україна обійнялася, щоб побороти ворога. Так обов’язково і станеться! Він став символом боротьби, його слова для нас зазвучали по-новому:

“Борітеся — поборете!

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!”.

Ми не маємо права здаватися. Заради тих, хто віддав своє життя. Заради вільного життя. Заради Перемоги. З Днем народження, Великий Кобзарю!

До 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка чотири студентки Харківської академії дизайну і мистецтв створили нову айдентику (візуал), яку ми використали до цієї публікації