Символіку населених пунктів Оржицької громади презентували на заході "Українська геральдика" у Лубенському краєзнавчому музеї

У неділю, 25 лютого, у приміщенні Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького відбувся захід «Українська геральдика». У якості почесного гостя та спікера музейники запросили Станіслава Дерев’янка, нашого земляка, жителя села Заріг, члена Українського геральдичного товариства (УГТ). У форматі відеозв’язку до зустрічі також долучився голова УГТ, доктор історичних наук Андрій Гречило. Присутні обговорили символіку Лубенщини, зокрема, герби населених пунктів Оржицької громади, автором яких є Станіслав Дерев’янко. Геральдист поділився власним досвідом створення гербів, емблем та логотипів, а також закликав популяризувати історію рідного краю та людей, пов’язаних з ним.