Фермери Оржичччини передали пікап для потреб ЗСУ

Фермери Оржичччини передали пікап для потреб ЗСУ

Сьогодні, 22 лютого, представник четвертого відділу Лубенського РТЦК та СП отримав ключі та документи від повнопривідного  пікапу Ford для потреб військовослужбовців протиповітряної оборони ЗСУ Полтавщини. Колеса для ловців «шахедів» придбали фермерське господарство із села Райозеро «Несен», очолюване Валентиною Несен, та фермерське господарство «Аконіт» з Онішок, яким керує Володимир Шульга. Повнопривідний автомобіль у належному технічному стані фермери придбали у Литві. Дізнавшись, де буде використовуватися його авто, господар знизив ціну. Допомога аграріїв для захисту неба під час російсько-української війни - особливо цінна. Висловлюємо щиру вдячність фермерам за важливе придбання, яке наближає нашу спільну Перемогу. Робота селищної ради, місцевого бізнесу та аграріїв з придбання чергових автомобілів для потреб ЗСУ продовжується.