У хоробрих є тільки безсмертя: в Авдіївці загинув житель села Онішки Сазонюк Валентин

  • 121

У хоробрих є тільки безсмертя: в Авдіївці загинув житель села Онішки Сазонюк Валентин

Оржицька громада в скорботі: надійшла звістка про загибель нашого земляка, жителя села Онішки, Сазонюка Валентина Олександровича. 30 січня 2024 року під час виконання службових обов’язків біля населеного пункту Авдіївка бойовий медик механізованого взводу, старший сержант Сазонюк Валентин Олександрович, 18 лютого 1971 року народження, загинув внаслідок скидання противником керованої авіаційної бомби.

Фаховий, вправний та авторитетний сільський господар, який все життя присвятив благородній хліборобській роботі агронома, Валентин Олександрович з перших днів повномасштабної війни добровольцем став на захист рідної землі, на якій працював та яку безмежно любив. Як справжній чоловік, як батько, як патріот своєї держави – інакше він не міг. Спочатку Валентин служив у роті охорони четвертого відділу Лубенського РТЦК та СП, з травня 2023 року перебував у найгарячіших точках ведення бойових дій. Отримав бойове поранення, ледь відновившись після нього, повернувся до побратимів, щоб далі боронити рідну землю. Сміливий, безстрашний та рішучий Захисник якнайкраще показав себе у воєнній справі, за що був відзначений знаковою нагородою за прояв особистої відваги у бою – почесним нагрудним знаком «Хрест хоробрих» від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Свій військовий обов’язок Сазонюк Валентин виконав до кінця. Він пішов на смерть, щоб ми з вами не бачили війни. Неможливо знайти слова, які зможуть зменшити величезне горе, яке спіткало  родину Героя. Схиляємо голови та низько вклоняємось мамі Лідії Зіновіївні, дружині Людмилі, дітям Анжелі та Віталію, сестрі Галині, всім рідним, друзям, близьким та побратимам. З великою скорботою поділяємо біль втрати. Вічна та світла пам’ять Герою, який ціною власного життя захищав наш мирний сон і щасливе майбутнє. Світла пам’ять про Валентина Олександровича Сазонюка назавжди залишиться в наших серцях. Нехай Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Зустріньмо Героя «живим коридором» пошани завтра, 05 лютого, близько 17.00 за маршрутом слідування траурного кортежу на території громади: с.Райозеро – с.Онішки вул. Молодіжна. Поховання відбудеться у вівторок, 06 лютого, об 11.00 в селі Онішки.