Вшанували ветерана та батьків полеглих Захисників України

26 січня в урочистій обстановці у присутності депутатів селищної ради та громадськості селищний голова Олена Сидоренко та начальник 4 відділу Лубенського РТЦК та СП Віталій Бережний вручили державну нагороду - орден “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) матері полеглого солдата із села Савинці Токаря Владислава Миколайовича Галині Василівні. Від імені всієї громади висловили безмежну вдячність та повагу батькам полеглого Захисника, Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно) із села Старий Іржавець Поліщука Василя Валерійовича Наталії Миколаївні та Валерію Івановичу. Слова поваги та підтримки прозвучали на адресу ветерана Сергія Олександровича Капітана із селища Оржиця та його мами Світлани Борисівни. Держава високо оцінила внесок у справі захисту Вітчизни старшого солдата Сергія Капітана, який з 2016 року служив за контрактом у Збройних Силах України, з 2022 року брав участь у активних бойових діях, отримав важкі контузії та два тяжких поранення, нагородивши його відомчою відзнакою Міністерства оборони України – медаллю «За поранення».