На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

24 січня на засіданні виконавчого комітету селищної ради прийняли низку рішень з питань захисту прав дітей, попередньо схвалених комісією з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради. Крім того, було закріплено території обслуговування за закладами освіти; взято на квартирний облік особу з інвалідністю внаслідок війни; продовжено строк надання житлового приміщення із фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб; до переліку комунальних установ, на яких у 2024 році виконуватимуться суспільно-корисні роботи особами, які перебувають на обліку як безробітні, додали Центр надання соціальних послуг. Рішення виконавчого комітету селищної ради будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради.