Громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Оржицької селищної територіальної громади

Шановні жителі Оржицької селищної територіальної громади!

Робоча група з розробки Стратегії розвитку Оржицької селищної територіальної громади на період до 2027 року за підтримки експертів ГО «Ендшпіль» в рамках проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей» підготувала проєкти Стратегії розвитку Оржицької селищної територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Оржицької селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Головними цілями Стратегії є: створення умов для економічного зростання та вдосконалення механізмів управління розвитком територіальної громади на засадах ефективності, відкритості та прозорості, посилення інвестиційної та інноваційної активності, забезпечення належного функціонування інженерно-транспортної та комунальної інфраструктури, проведення цілеспрямованої містобудівної політики, дотримання високих екологічних стандартів та, в результаті цього, підвищення конкурентоспроможності, доступності широкого спектра соціальних послуг, забезпечення гідних умов життя та загального підвищення добробуту населення, забезпечення екологічної безпеки на території громади. Суть Стратегії полягає в обов’язковій узгодженості економічного, екологічного та людського розвитку за умов, коли якість та безпека життя людей від покоління до покоління не зменшується, не погіршується стан довкілля та забезпечується соціально-економічний прогрес.

З 04.01.2024 по 02.02.2024 року, відповідно проводиться громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації.

Ми звертаємося до усіх зацікавлених сторін, усієї спільноти з проханням ознайомитися з документом і надати зауваження і пропозиції доповнень або змін до проекту Стратегії розвитку та Плану заходів.

З проєктами документів можна буде ознайомитися у відділі економічного розвитку та муніципальних інвестицій виконавчого комітету Оржицької селищної ради та офіційному сайті сільської ради в розділі «Розвиток громади» за посиланням: https://orz-rada.gov.ua/strategii-rozvitku-orzhickoi.../

Просимо Вас до 02.020.2024 року в письмовому вигляді або на електронну адресу info@orz-rada.gov.ua надсилати свої зауваження чи пропозиції з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону та зазначення Вашої думки щодо проектів Стратегії розвитку та плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані Робочою групою з розробки Стратегії розвитку у єдиний документ, та передані на розгляд сесії сільської ради для затвердження.

Ваша думка важлива для нас