Бабак Сергій Васильович

18 грудня 2023 року неподалік населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області під час виконання бойового завдання загинув стрілець-помічник гранатометника, штаб-сержант, житель села Савинці БАБАК Сергій Васильович, 04.05.1978 року народження. Уродженець Савинець, з 2013 року Бабак Сергій постійно проживав у рідному селі, змінивши фах професійного військового на мирну професію будівельника. Завдяки позитивній вдачі, спокійному характеру, «золотим» рукам, безвідмовності на прохання про допомогу, Сергій Васильович заслугував належну повагу серед односельців. Це саме він професійно, якісно та безоплатно зробив основний об’єм ремонтних робіт у сільському спортзалі та пам’ятника на братській могилі. Мобілізований 11 квітня 2022 року, Бабак Сергій чесно та віддано служив народу України, захищав незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Він поліг смертю хоробрих на полі бою під час виявлення та знищення сил противника. Похований Бабак Сергій Васильович 24 грудня 2023 року у рідному селі Савинці. У 45 –річного Героя залишилася мама, дружина, дві дочки, сестра.