Стець Микола Богданович

Щодня з тривогою та острахом сприймаємо повідомлення про складну ситуацію на всіх напрямках фронту. Молимо Бога, щоб обійшли стороною страшні звістки нашу громаду. Та не судилося… Щойно надійшло офіційне сповіщення про загибель нашого земляка, жителя села Онішки, солдата механізованого батальйону СТЕЦЯ Миколи Богдановича. 27.02.1982 року народження. Захищаючи волю і незалежність нашої землі, Стець Микола поліг смертю хоробрих під час обстрілу зі сторони збройних сил російської федерації у районі населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області. Тяжка втрата. Біль і сум. Царство небесне та співчуття рідним та близьким Героя! Про дату та час поховання Стеця Миколи Богдановича буде повідомлено.