Завдяки перемозі у проєкті ШЛЯХ СТІЙКОСТІ від МОМ створили хаб для реінтеграції ветеранів та ветеранок у громаду

У березні 2023 року Оржицький центр надання соціальних послуг як представник Оржицької громади взяв участь у проєкті ШЛЯХ СТІЙКОСТІ: підвищення стійкості українців через посилення можливостей психосоціальної підтримки ветеранів, оголошеному Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Представництвом в Україні, за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. З метою впровадження рішень щодо посилення спроможності реінтеграції ветеранів та ветеранок у громаду, соціальні фахівці центру, пройшовши у вересні-жовтні 2023 року навчання з менторами МОМ, написали Проєкт соціального згуртування громади «Створення реабілітаційного хабу «Крила надії Оржиччини», склали його бюджет, обговорили на двох діалогових зустрічах, подали на розгляд до організаторів та здобули бажану перемогу. Відтак, за час реалізації проекту з листопада 2023 року до 15 липня 2024 року у створений хаб для отримання    ветеранами, ветеранками, учасниками бойових дій та ветеранами з інвалідністю, членами їх сімей, внутрішно переміщеними особами та іншими вразливими категорія населення громади психологічної, спортивно - реабілітаційної допомоги та забезпечення культурного дозвілля буде поставлено матеріалів на суму 20 тис. євро. Перші надходження вже встановлені, комп’ютерна техніка та спортивне обладнання очікуються. Завдяки реалізації проєкту жителі громади різних цільових категорій матимуть можливість реалізувати себе в суспільстві.