Військове спорядження, придбане за благодійні кошти, передано землякам –військовослужбовцям ЗСУ

Вкотре виконане замовлення земляків на військове спорядження. На загальну суму 54 тис. 402 грн придбали 5 аптечок Militari Standard, 8 турнікетів Січ, 2 тактичних рюкзаки Мультикам збільшені, підсУмок під магазини, 2 комплекти наколінників та налокітників Мультикам, 2 спальники «Кіборг» ЗСУ (ГОСТ), 4 пари рукавиць Мілтек, 2 маски Doysi та аптечку медичну тактичну польового медика. Днями все адресно передано військовослужбовцям ЗСУ із сіл Золотухи, Заріг, Чайківщина, Сазонівка, Великоселецьке та Чутівка. Збір благодійних коштів жителями громади для допомоги землякам триває. У жовтні-листопаді до загального благодійного кошика додалися 20 тис. 228 грн, зібраних під час благодійних заходів до дня села Савинці, та 750 грн від онішківчан, які взяли участь в організованій старостатом фотоакції «За хліб на столі, солдате, дякую тобі!». Ще 24 тис. 500 грн зібрали працівники виконавчого комітету селищної ради. Нові придбання за запитами земляків плануються. Дякуємо кожному захиснику і захисниці, які боронять нашу країну заради майбутніх поколінь. Віримо в ЗСУ! Чекаємо та наближаємо Перемогу!