Селищний голова Олена Сидоренко взяла участь у XVII Українському муніципальному форумі

Оржицький селищний голова Олена Сидоренко взяла участь у XVII Українському муніципальному форумі, який проходить 4 -5 грудня 2023 року в місті Київ за участю представників 400 громад, органів державної влади, міжнародних інституцій, європейських муніципалітетів, дипломатичних представництв, ЗМІ. Виступ очільниці нашої громади у панельній дискусії другого дня форуму на тему «Відкрите врядування як ключовий гарант місцевої демократії та стійкості громад» стосувався поєднання та взаємного доповнення різних інструментів залучення громадян у вдосконаленні підзвітного, прозорого та інклюзивного врядування. У своєму виступі Олена Вікторівна поділилася результатами позитивних напрацювань у реалізації принципів відкритого врядування на місцевому рівні. Зокрема, про дієву реалізацію процедури громадського обговорення, в тому числі з використанням електронної платформи, впровадження сервісу електронних петицій, додавання на офіційний вебсайт селищної ради фукціоналу для людей з вадами зору, оприлюднення інформації у соціальних мережах та готовність до діалогу під час коментування дописів, поширення медіаконтенту у ютуб каналі, впровадження Молодіжний центр ІМХО для  активного залучення молоді у життєдіяльність громади. Однак, першою стратегічною ціллю в органі місцевого самоврядування визначили підвищення комфорту життя в громаді та якісні послуги. Це про роботу ЦНАПу, який стаціонарно та на віддалених робочих місцях у селах наразі надає 417 послуг. За допомогою інформаційних систем «Соціальна громада», «єМалятко», Вулик, впровадженню Службового QR-коду вдалося значно поліпшити якість та швидкість надання адміністративних послуг громадянам. «Нам є куди розвиватися, але не соромно ділитися досвідом. Ми готові взяти на себе зобов’язання і спільно з інститутами громадянського суспільства їх реалізовувати», - підсумувала Олена Сидоренко.