День працівника соціальної сфери у Оржицькому ТЦСО

Напередодні професійного свята (3 листопада) соціальні працівники громади мали змогу зібратися разом, щоб отримати привітання та підбити підсумки своєї роботи. Працівниками трьох відділень Оржицького ТЦСО надається адресна натуральна, соціально-психологічна та соціальна на дому допомога близько 1500 жителям громади, які опинилися у складних життєвих обставинах. 468 громадян похилого віку, серед яких ВПО, особи з інвалідністю, члени сімей ветеранів, було обслуговано 39 соціальними робітниками з початку 2023 року. Саме їм адміністрація ТЦСО за кошти місцевого бюджету придбала зимові форменні куртки. Селищний голова Олена Сидоренко тепло привітала фахівців терцентру зі святом. У своєму вітальному слові директор Оржицького ТЦСО Микола Чепа подякував колегам за сумлінну роботу. До вітань доєдналися творчі колективи «Горлиця», «Нев’янучі мальви» та дитячий ансамбль ложкарів із Старого Іржавця.