На Оржиччині триває реалізація проєктів, які стали переможцями в конкурсі громадських екологічних ініціатив Полтавської області

У червні цього року стало відомо, що всі три проєкти, подані жителями Оржицької громади на конкурс «Екологічні ініціативи» Полтавської області, стали переможцями. Наразі вони в процесі реалізації – триває закупівля та встановлення контейнерів для збирання твердих побутових відходів у селах Заріг та Денисівка, а також вже висаджено декоративні рослини для облаштування екокласу під відкритим небом на території ОЗ «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Я. Франка».

Нагадаємо, що «Екологічні ініціативи» Полтавської області – це конкурс інвестиційних проєктів, у якому беруть участь жителі області та який фінансується із обласного бюджету та бюджету громади у співвідношенні 50х50.

Закликаємо брати активну участь у написанні проєктів та у їх підтримці, адже тільки спільними зусиллями ми можемо розбудувати гарну, успішну громаду.