ВИРОБНИКИ ПОЛТАВЩИНИ: Каталог малого та середнього бізнесу

  • 536

Фото без опису

Фото без опису
ВИРОБНИКИ ПОЛТАВЩИНИ: Каталог малого та середнього бізнесу

 

Каталог складено в межах програми міжнародної технічної допомоги «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Його зміст є виключною відповідальністю кожної компанії, яка надала інформацію для каталогу, і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини та GIZ.

Клименко В., Туль С. Виробники Полтавщини: каталог малого та середнього бізнесу. Полтава, 2023.

Програма міжнародної технічної допомоги «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua