Про реформу управління відходами на місцях: Еколтава провела зустрічі з 5 громадами Полтавської області

  • 298

Фото без опису

В Україні нещодавно стартував проєкт “Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні”, який ГО “Еколтава” впроваджує за підтримки Проєкту USAID “Говерла”.

 

Аби ознайомити учасників та учасниць із загальними відомостями про хід реформи управління відходами, нововведеннями, пов'язаними із її впровадженням на місцях, команда Еколтави провела установчі зустрічі з представниками (-цями) Диканської, Оржицької, Сенчанської, Лубенської, Миргородської громад, які беруть участь у Проєкті.

 

Під час зустрічі керівники громад розповіли про актуальний стан системи управління відходами та виклики, з якими вони зіштовхуються у повсякденній роботі на місцевому рівні.  Також, команда Еколтави ознайомила представників (-ць) громад з основними етапами впровадження Проєкту, можливостями для навчання, менторства та подальшої розробки дорожніх карт і Місцевих планів управління відходами.

 

Нагадаємо:  Проєкт “Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні” спрямований на те, щоб підвищити спроможність органів місцевого самоврядування щодо ефективного управління муніципальними відходами. Серед учасниць Проєкту - Рівненська, Полтавська, Львівська, Одеська, Житомирська, Закарпатська та Волинська області.

 

У рамках Проєкту “Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні” представники (-ці) 65 громад-учасниць будуть покращувати свої знання та навички з ефективного управління відходами упродовж навчання в Школі муніципального менеджменту відходів (ММВ). Крім того, за результатами конкурсного відбору, 4 громади отримають можливість за підтримки експертів Проєкту розробити Місцеві плани управління відходами, всі інші учасники в рамках Школи ММВ розроблять Дорожні карти та дізнаються більше про реформу управління відходами.

 

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» сприяє Уряду України у впровадженні реформи децентралізації шляхом підтримки органів місцевого самоврядування, які повинні стати більш спроможними, підзвітними перед громадянами та такими, які здатні ефективно надавати послуги.

Захід відбувається в рамках реалізації грантового проекту «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні». Захід став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США