Учням громади передадуть сучасні планшети для освітніх цілей

Учням громади передадуть сучасні планшети для освітніх цілей

30 школярів ізсоціально вразливих категорій отримають у користування в освітніх цілях новенькі сучасні планшети «ONDA Oliver Book A1». Такий розкішний подарунок до початку нового навчального року діти отримають завдяки міжнародним партнерам, зв’язки з яким після початку війни налагодило керівництво селищної ради. За сприяння Олега Вербового, доброго друга нашої громади, який пам’ятає і любить Оржицю, де проживали його близькі родичі Паливоди, Постійне представництво України при міжнародних організаціях у Відні безкоштовно надало для оржицьких дітей цю гуманітарну допомогу. Висловлюємо щиру вдячність пану Олегу та причетним міжнародним організаціям за підтримку і допомогу! Впевнені, що передані планшети допоможуть здобувачам освіти у навчанні.