«Асоціація саперів України» провела навчання для дітей та дорослих

«Асоціація саперів України» провела навчання для дітей та дорослих

Дві навчальні інформаційні сесії з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів провели сьогодні в Оржицькій громаді інструктори громадської організації «Асоціація саперів України». Слухачами однієї стали члени місцевої пожежної охорони, рятувальники, правоохоронці, старости, працівники виконавчого комітету селищної ради. У доступній ігровій формі про правила безпечної поведінки сапери розповіли дітлахам, які зібралися у затишній читальній залі комунального закладу «Публічна бібліотека». Розуміємо, наскільки цінні для життя й здоров’я мають отримані знання, та, сподіватимемося, їх не прийдеться використовувати на практиці. Дякуємо ЗСУ за можливість жити і працювати у відносно безпечних умовах! Бережімо себе і ближніх.

Все буде Україна!

Інструктори громадської організації «Асоціація саперів України» проводять навчальні сесії з цивільним населенням різних областей України у рамках проєкту «Розвиток потенціалу EORE в Україні», що реалізовується спільно з організацією MAG Ukraine (Mines Advisory Group), за підтримки Державного департаменту США та посольства США в Україні.