Мазняк Сергій Миколайович

МАЗНЯК Сергій Миколайович  народився 15 лютого 1975 року в смт Оржиця. Після закінчення у 1992 році Оржицької середньої школи вступив до Полтавського технічного університету, у якому навчався з 1992 по 1997 рік за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». Після закінчення університету з 1997 по 2008 рік працював на посаді інженера госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального бюро при відділі архітектури і будівництва Оржицької райдержадміністрації. З травня 2010 по січень 2013 року обіймав посаду начальника відділу –регіонального розвитку, містобудування та архітектури - головного архітектора Оржицької райдержадміністрації. З 2013 року здійснював підприємницьку діяльність, відкривши бюро технічної інвентаризації.

Порядний, громадсько активний, член виконавчого комітету Оржицької селищної ради, визнаний фахівець у галузі містобудування, успішний підприємець, 26 лютого 2022 року Мазняк Сергій був призваний за мобілізацією до лав Збройних Сил України.

Солдат Мазняк Сергій загинув 10 жовтня 2022 року під час ворожого артилерійського обстрілу у Бахмутському районі Донецької області. Похований у селищі Оржиця.

У 47-річного воїна залишилися батьки, дружина, син.

Указом Президента України № 578/2023 від 12 вересня 2023 року "Про відзначення державними нагородами України" за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджений солдат Мазняк Сергій Миколайович. https://www.president.gov.ua/documents/5782023-48109

Вічна шана і пам'ять Герою! Героям слава!