Дмитро Лунін: Ремонтні бригади з Полтавщини докладають зусиль, аби жителі Правдиного якнайшвидше отримали відновлені домівки. У складі бригад - жителі Оржицької громади

У межах президентської ініціативи «Пліч-о-пліч» Полтавщина допомагає відновлювати два села на Херсонщині – Правдине та Чкалове. «У селі щоденно кипить робота. Ремонтні бригади з Полтавщини докладають зусиль, аби місцеві жителі якнайшвидше отримали відновлені домівки», – зазначив Дмитро Лунін.

Більше 2 тижнів у складі однієї з бригад від Полтавщини працювали робітники комунального підприємства «Оржиця-комунсервіс» Володимир Сидоренко та Микола Малинович. Завдання бригади – за 2 дні розчистити від сміття та мулу один будинок. Умови роботи складні, враховуючи значні пошкодження будівель силою води, рівень якої сягав 6 метрів. Членам бригад забезпечено задовільні умови проживання та харчування. Наразі на Херсонщині працює нова зміна, у складі якої двоє працівників КП «Оржиця-водоканал» Олександр Беженар та Ігор Бобирь.

Запрошуємо небайдужих жителів Оржицької громади та внутрішньо переміщених осіб долучитися до доброї справи – допомогти звільненим громадам Херсонщини, які найбільше постраждали внаслідок підтоплення територій через підрив окупантами Каховської ГЕС. Чекаємо вас у селищній раді впродовж поточного тижня з пропозиціями.