Сьогодні у с.Чевельча громада прощається з Івашином Євгеном Володимировичем, 1972 року народження, колишнім військовослужбовцем Збройних Сил України

27 березня 2022 року Івашин Євген був мобілізований до Збройних Сил України, за покликом свого серця і совісті став на захист Батьківщини. Служив у Сумській області у військовій службі правопорядку, однак у зв’язку з тяжкою хворобою був звільнений зі служби та повернувся до рідного села. Упродовж кількох місяців чоловік боровся з хворобою, та вона його здолала. Ще одним Воїном Світла побільшало у Небесному легіоні. Світла пам’ять Івашину Євгену, якого рідні та жителі села Чевельча запам’ятають щирим, товариським, комунікабельним, надійним другом, добрим господарем.

Щирі співчуття родині. Молимося за упокій душі Євгена Володимировича і дякуємо за патріотизм і відданість Україні.