«Потенціал Оржицької громади у розвитку малого та середнього підприємництва»

Відеоролик відзнятий у рамках впровадження грантового проекту „Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу”. У складі Консорціуму 7 -ми громад Полтавщини Оржицька громада, спільно з Решетилівською, Лохвицькою, Машівською, Заводською, Білицькою та Сенчанською ТГ, долучилася до виконання програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Замовлення і повне фінансування програми здійснюють спільно Європейський Союз та уряд Німеччини, а виконання такого замовлення в Україні покладено на німецьку федеральну компанію GIZ («Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH»), яка вже понад 50 років є провайдером у галузі просвітництва заради сталого майбутнього. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Партнером-виконавцем програми EU4Business на Полтавщині стала громадська організація «Регіональний розвиток України».