Про ощадливе використання питної води

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про питну воду та питне водопостачання», враховуючи негативний вплив використання питної води з системи централізованого водопостачання для зрошування (поливу) на стан забезпечення питною водою мешканців Оржицької селищної ради , відповідно до ст. 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п. 3.3, 3.4, 3.5 Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 190 від 27.06.2008 року, комунальне підприємство «Оржиця-водоканал» та виконавчий комітет селищної ради РЕКОМЕНДУЄ жителям обмежити полив городів водою з водопровідної мережі та відповідально ставитися до водних ресурсів, ощадливо їх використовувати особливо у години «пік», що знизить навантаження на обладнання, збільшить термін його експлуатації і головне – забезпечить повноцінне водопостачання у кожну оселю.

Заздалегідь вдячні за розуміння та співпрацю.