За рік на допомогу землякам-військовослужбовцям ЗСУ оржиччани зібрали близько 1 мільйона гривень

  • 111

Фото без опису

 

Упродовж року – з 22 травня 2022 по 05 червня 2023 року - жителі та гості Оржицької громади на благодійних заходах, що проводилися майже в кожному населеному пункті, з власних кишень і рахунків зібрали 945 тисяч 933 гривні благодійних коштів на підтримку земляків –військовослужбовців Збройних Сил України. Найбільші суми задонатили на заходах у смт Оржиця – 308 тис.367 грн, селі Сазонівка – 103 тис.319 грн та селі Чевельча – 70 тис. 600 грн. У селах Савинці, Чутівка, Лукім’я зібрано більше 40 тис. грн, у селах Плехів, Великоселецьке, Яблуневе - більше 35 тис. грн, у селах Круподеринці, Чайківщина, Тарасенкове, Денисівка, Райозеро, Онішки - більше 20 тис. грн, у селі Новий Іржавець – 18 тис.473 грн, у селі Старий Іржавець – 13 тис. 908 грн, трохи менше 10 тис. грн – у селах Заріг, Маяківка, Тарасівка та Золотухи.

160 тис.778 грн – саме стільки у квітні - червні цього року до загальної скарбнички внесли творчі колективи «Нев’янучі мальви» і «Горлиця», дитячої мистецької школи імені Д.Петриненко і Будинку дитячої та юнацької творчості, учні та педагоги Чевельчанської школи, жителі та гості сіл Старий Іржавець, Заріг, Денисівка, Плехів, Савинці, Сазонівка, Чайківщина, Чевельча, Лукім’я, які провели та взяли участь у благодійних заходах. Працівники виконавчого комітету селищної ради зробили благодійні внески зі своїх зарплат: у квітні - 28 тис.грн, у травні – 22 тис. грн.

На сьогодні із зібраних у квітні-червні ц.р коштів використано 113 тис. 191 грн. Цього тижня відповідно до запитів земляків-військовослужбовців чи їхніх рідних придбано спорядження, що допомагає нашим Захисникам в бою і береже їхнє життя: 26 наповнених тактичних аптечок, 6 пар тактичних рукавичок, 6 розвантажувальних систем РПС, 6 тактичних рюкзаків, 5 каремат-сидінь, 9 комплектів тактичних наколінників та налокітників, 4 турнікети. Спорядження передане 22 Захисникам – жителям сіл Чутівка, Круподеринці, Чайківщина, Старий Іржавець, Сазонівка, Денисівка, Тарасівка, Онішки, Золотухи та смт Оржиця. Зокрема, задоволені і попередні заяви на тактичні аптечки. Крім того, 46 військовослужбовцям передано по 3 блоки цигарок, які свого часу доставив до селищної ради Благодійний фонд Олександра Трухіна. Спальні мішки, що з -поміж іншого були в доставленій до селищної ради у лютому цього року гуманітарній допомозі від громади міста Рокенберг у Німеччині, забезпечуватимуть теплом у польових умовах п’ятьох наших Захисників.

Вдячні усім благочинцям, тим, хто організовує благодійні заходи, бере в них участь, виготовляє власну продукцію для продажу на ярмарках, донатить чи робить будь-який вклад у нашу спільну справу та наближає Перемогу. Слава ЗСУ! Слава Україні!