Відбулася третя сесія тренінгів проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад»

Працівники виконавчих комітетів Оржицької та Новооржицької селищних рад під керівництвом тренерів–фасилітаторів Інни Сенько та Івана Терещенка закінчили навчання з аналізу та використання наявних даних для прийняття рішень і залучення громад для зміцнення їх стійкості. Навчання проводили тренери проєкту "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад", який реалізується за допомоги Міжнародної організації з міграції та фінансової підтримки Уряду Канади, Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку. Впровадження активностей проєкту в Полтавській області здійснює виконавчий партнер - БО «Світло надії».