Запрошуємо ознайомитися з протоколом Стратегічної сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану

  • 487

Фото без опису

7 квітня 2023 року було проведено публічний захід громадського обговорення Стратегічну сесію з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Оржицької селищної територіальної громади.

У ході заходу було обговорено стратегічне бачення просторового розвитку громади, наявні на території громади проблеми і можливості розвитку, визначено перспективні для розміщення об’єкти та пріоритетні напрямки просторового розвитку громади.

Результати напрацювань Стратегічної сесії оформлені у форматі протоколу. Доступ за посиланням: https://tinyurl.com/2kjfbjak 

Документ Протоколу поширений з можливістю коментування – запрошуємо усіх зацікавлених ознайомитися з протоколом і додатками до нього та за доцільності надати свої пропозиції до протоколу.

Всі Ваші пропозиції приймаються до 2 червня 2023 року включно у форматі коментарів до документу Протоколу або електронною поштою на адресу: info@orz-rada.gov.ua 

 

Довідково: Стратегічна сесія проведена на виконання вимог чинного законодавства та рішення Оржицької селищної ради № 12 від 16 лютого 2022 року «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Оржицької селищної територіальної громади».

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926).

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар