Мотиваційний захід для суб’єктів пробації з приводу негативного впливу алкоголю на життя людини

  • 254

Мотиваційний захід для суб’єктів пробації з приводу негативного впливу алкоголю на життя людини

         17.05.2023 року в приміщенні Лубенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області модератором кіноклубу Docudays UA Романом Куликом для клієнтів пробації проведений кінопоказ документальної кінострічки «Що написане пером» режисера Мартіна Рата. До проведення заходу також залучено фахівця із соціальної роботи Територіального центру соціального обслуговування Аліну Храпаль.

          Головний персонаж даної кінострічки–безпритульний алкоголік, що опинився на самому дні. Майже все тіло цього фаната татуювань розписане. Кожен символ має свою історію. Попри скрутну ситуацію, в якій він перебуває, герой фільму намагається знову взяти своє життя під контроль і виправити помилки минулого. Він робить спроби відновити стосунки з родиною, якої не бачив багато років. Хай сестра ігнорує телефонні дзвінки, а брат відмовляється з ним розмовляти, він не втрачає надії на те, що в житті щось таки зміниться. Прекрасно знята документальна стрічка Мартіна Рата показує, як важко стерти з пам’яті події минулого, і водночас доводить, що будь-яке нове переживання визначає подальший плин нашого життя.

         Захід проведений з метою формування уявлення про шкідливість цієї звички, що зумовлює соціальну деградацію, а також розбудити почуття відрази до вживання алкоголю у суб’єктів пробації.

          Після перегляду стрічки учасники поділилися власними враженнями, що яке б не було тяжке минуле життя, але потрібно йти далі та виправляти свої помилки, не опускати руки та мати надію, що в житті все зміниться на краще. Також обговорили наслідки неадекватної поведінки в стані алкогольного сп’яніння, негативний вплив алкоголю на серцево-судинну систему, мозок, печінку та зниження працездатності.

Фото без опису

Фото без опису