Отримали практичну інформацію з формування системи цивільного захисту в громаді

Цього тижня до громади завітали фахівці Благодійного фонду Право на захист. У рамках проєкту "Посилення цивільного захисту та готовності до ескалації конфлікту в Україні", який фонд проводить на території Дніпропетровської, Полтавської та Львівського області, тренерка Тетяна Єрохіна для працівників виконавчого комітету селищної ради провела тематичний тренінг. Сама переселенка, яка на попередній посаді відповідала за евакуацію людей у своєму населеному пункті, надала максимум корисної та практичної інформації щодо формування системи цивільного захисту з дотриманням міжнародних гуманітарних стандартів. У рамках чинного українського законодавства внутрішньо переміщених осіб консультувала фахівець фонду Анастасія Космаєнко. Люди отримали відповіді на питання щодо зруйнованого майна, відновлення документів, оформлення спадщини, пошуку безвісти зниклих. Дякуємо фахівцям БФ "Право на захист» за консультування та навчання, допомогу в оцінці готовності громади до надзвичайних ситуацій, допомогу у вирішенні окремих питань.

#DRR #ACTED

#DisasterRiskReduction