Трагічна звістка знову сколихнула Оржицьку громаду

Сьогодні стало відомо, що 25 квітня в районі населеного пункту Бахмут Донецької області під час ворожого артилерійського обстрілу загинув наш Захисник Мєрний Віталій Сергійович, 19.02.1989 року народження, житель с. Плехів.

Віталій добровільно, за покликом свого серця став на захист України 12 лютого 2023 року. Беручи в руки зброю, він розумів, що, захищаючи рідну землю від ворога, він, в першу чергу, захищає майбутнє двох своїх прекрасних діточок, які тепер залишилися без батька. Наш Захисник до останнього подиху був вірний військовій Присязі, гідно та віддано виконував свій громадянський обов’язок.

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким і знайомим Віталія. Вічна і світла пам’ять Героєві. Про повернення полеглого воїна додому повідомимо пізніше.