Подаруй бібліотеці книгу українською / КЗ "Публічна бібліотека"

21 століття прийнято вважати ерою нових технологій і стрімкого розвитку в сферах науки, техніки, мистецтва. Але традиційні історичні здобутки цілої планети, що формувалися протягом сотень тисяч років завжди будуть корисними і незамінними в нашому житті.

Отже, бібліотека. В нашому розумінні — це колекція книг або приміщення, де зберігаються книги. Насправді ж книгозбірня має дещо глибше значення. Це чарівне місце — особливий простір, з особливою енергетикою, настроєм, затишком.

Шановні читачі! Дайте своїм книгам, які «засумували» на Ваших полицях, друге життя! Можливо саме Ваші книги стануть у нагоді нашому читачу, а бібліотека урізноманітнить свій фонд.

Якщо у вас є сучасні книги у відмінному стані, які вже прочитали, але яким ви б хотіли дати «друге життя», то вам до нас!

Що підійде:

- українська та світова класика;

- фантастика;

- нон-фікшн (книги з історії створення брендів, історії відомих особистостей, мемуари, біографії та автобіографії);

- популярні книги українських та зарубіжних авторів сучасності.

Приймаються книги тільки українською мовою та українських видавництв.