ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

  • 150

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Місцевий план управління відходами Оржицької селищної територіальної громади до 2030 року» з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.

Місцевий план управління відходами Оржицької селищної територіальної громади до 2030 року розробляється з метою створення та забезпечення належного функціонування комплексної системи управління відходами, яка забезпечить мінімізацію навантаження на довкілля, зумовленого утворенням відходів, шляхом дотримання ієрархії управління відходами, з урахуванням економічних можливостей як держави, області, громад, так і основних утворювачів відходів. Впроваджений системний підхід в управлінні відходами, як очікується, у свою чергу, призведе, до створення умов для підвищення стандартів якості життя населення.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розміщена на офіційному веб-сайті Оржицької селищної ради (https://orz-rada.gov.ua/) в розділі «Новини» та знаходиться у вільному доступі.

Зауваження та пропозиції громадськості до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки приймаються у письмовому та електронному вигляді протягом 15 днів з дня оприлюднення Заяви до Відділу комунального майна та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Оржицької селищної ради, на адресу: Полтавська область, Лубенський район, смт Оржиця, вул. Центральна 24, каб № 23, електронна адреса: orzhitsya_jkg@i.ua, контактний телефон: (05357) 91943, відповідальна особа: Михайленко Олександр Євгенійович.