Переселенці отримали продуктові набори з продрезерву області

Завершили видавати продуктові набори з продовольчого резерву Полтавської області внутрішнім переселенцям, які на сьогодні проживають у громаді. З отриманих від Полтавської обласної військової адміністрації продуктів, у селищній раді сформували набори, які і отримали 820 переселенців. «Упродовж страшного року війни Оржицька громада дала тимчасовий прихисток майже двом з половиною тисячам людей, які змушені були покинути свої домівки. Одинадцять разів селищна рада знаходила можливість надавати переселенцям вагому гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, одягу. При цьому бюджетні кошти не використовувалися. Ми самі шукали донорів, зв’язувалися з волонтерами, привозили, розвантажували, роздавали. Висловлюємо вдячність усім нашим партнерам, як вітчизняним, так і міжнародним, за допомогу та підтримку. У лютому-березні цього року передали продуктові набори з продрезерву області. Сподіваємося, що внутрішні переселенці, які вирішили залишитися у нашій громаді, вже більш-менш облаштувалися. Ми ж продовжимо посилено допомагати землякам-військовослужбовцям ЗСУ» - наголосила селищний голова Олена Сидоренко.